У Миколаєві ув’язнений у СІЗО Юрій Богомятков, який звинувачується в тому, що завдав 15 ножових поранень майстру спорту з пауерліфтингу Владиславу Гуртовенку, зашив собі рот, повідомляє «112 Україна» з посиланням на «Новости N».

Згідно з повідомленням, інцидент стався перед судовим засіданням, яке відбулося сьогодні, 12 червня, у Центральному районному суді Миколаєва. Про те, що затриманий зашив собі рот, стало відомо, коли його під конвоєм доставили до суду.

Адвокат Богомяткова зазначила, що через стан здоров’я її підзахисного засідання проводити не можна — крім зашитого рота, він вже тиждень як оголосив голодування. На питання судді до підозрюваного, чи зможе він взяти участь у процесі, той лише заперечливо помахав головою.

Прокурор своєю чергою заявив, що засідання потрібно проводити, акцентуючи на тому, що Богомятков зашив собі рот навмисне, щоб затягти справу, і вказав, що 24 червня закінчується термін його тримання під вартою. Думку прокурора підтримав також і потерпілий Владислав Гуртовенко.

У результаті суддя прийняв рішення — перенести судове засідання.

 

Print Friendly, PDF & Email