У Первомайському Харківської області планується ліквідувати школи №1, 2 і 7 для економії бюджету міста. Про це в неділю, 10 червня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив мер міста Микола Бакшеєв, пише «Корреспондент».

За його словами, кошти на освіту виділяються за кількістю учнів, а їхня чисельність за останні 15-20 років скоротилася. У школах за рахунок бюджету оплачували 6600 навчальних місць, а використовували менше 3000. Зокрема, із 40 класних кімнат, які є в одній зі шкіл, учнів розміщували тільки в 17.

«7-а школа має найменшу кількість учнів серед шкіл багатоповерхової забудови міста, хоча ця школа знаходиться в центрі двох наймолодших мікрорайонів. 4-а школа — найстаріша. У свою чергу, діти 4-го і 6-го мікрорайонів складають половину учнів 4-ї школи і вагому частину в інших школах. Тому й з’явилася версія об’єднання 7-ї школи і 4-ї в будівлі 7-ї як новішій», — написав мер.

Планується, що будівлі і 1-ї, і 4-ї шкіл будуть під охороною протягом року, за цей час будуть підготовлені відкриті торги.

«Діти з 1-ї школи зможуть обрати будь-яку іншу школу: як базову їм запропонують 5-у, так як вона з російською мовою викладання, як і 1-а. Але ми готуємося прийняти цих дітей і в 3-й як найближчій. Учителі обох шкіл розподіляться пропорційно до розподілу дітей. Дітей будемо намагатися переводити цілими класами. Я впевнений, що всі вчителі знайдуть собі роботу», — зазначив Бакшеєв.

Print Friendly, PDF & Email