Під час вибуху автомобіля, що стався у підконтрольному сепаратистам Луганську загинув голова збройних сил самопроголошеної Луганській народної республіки (управління Народної міліції) Олег Анащенко. Згідно повідомленням очевидців, у підірваному позашляховику Toyota знаходилось двоє людей і обидва загинули.

Між тим, прес-секретар генерального прокурора самопроголошеної ЛНР Давид Кац повідомив, що в момент вибуху в автомобілі знаходився лише одна людина:
«У ході огляду місця події встановлено, що в автомобілі знаходився один чоловік — Олег Анащенко. Також на даний момент встановлено, що підрив був проведений з боку водія. Вид і характер вибухового пристрою встановлюються». За його словами, генеральна прокуратура ЛНР порушила кримінальну справу за статтями «терористичний акт; вчинення вибуху, страхітливого населення з метою дестабілізації діяльності органів влади, що спричинило умисне заподіяння смерті людині».

Оборонне відомство сепаратистів, у свою чергу, звинувачує у диверсії українські спецслужби. Цієї ж думки дотримується і лідер луганських сепаратистів Ігор Плотницький.

Print Friendly, PDF & Email