У крові колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі виявили важкі метали, погіршення стану його здоров'я може бути пов'язане з отруєнням. Про це 19 грудня заявила журналістам керівник грузинського неурядового медичного центру Емпатія Маріам Джишкаріані, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У крові, волоссі та нігтях Михайла Саакашвілі виявлено ртуть, миш'як, талій, свинець, вісмут і барій. Швидше за все, ми маємо справу з невідомою, складною хімічною або радіоактивною сполукою", - зазначила вона.

Джишкаріані наголосила, що екс-президенту Грузії потрібно терміново провести дезінтоксикацію організму, проте в медустановах країни зробити це неможливо.

Вона додала, що на судовому засіданні 22 грудня про можливе відстрочення тюремного ув'язнення Саакашвілі у зв'язку з тяжким станом здоров'я, передбачено доповіді двох американських лікарів, які оглянули його в клініці Вівамед.

Як пише агентство, співробітники центру Емпатія протягом кількох місяців спостерігають за станом здоров'я політика незалежно від медиків клініки Вівамед, де він перебуває.

Нагадаємо, 14 грудня Саакашвілі оголосив про нове голодування. За словами політика, йому відмовили у праві бути присутнім на власному судовому процесі по відеозв'язку.

Print Friendly, PDF & Email