У кримському представництві при президенті РФ створено робочу групу юристів, які мають намір домагатися скасування європейських і західних санкцій щодо півострова. Про повідомив сам голова робочої групи з міжнародно-правових питань при постійному представництві Криму Олександр Молохов. За його словами, російські юристи працюватимуть в тісному контакті з іноземними, а також з Міністерством закордонних справ і Мін'юстом Росії.

"Нас всіх категорично не влаштовує ситуація, при якій оправдуємось, обороняємося і доводимо, що ми хороші. Але це потрібно робити на міжнародній арені, в тісному контакті з МЗС, Міністерством юстиції. Ми кожен крок будемо узгоджувати з ними. Крим повинен заявити про себе на юридичному поприщі, на міжнародній арені. Тут багато несправедливих стосовно кримчанам речей, які Україна робить, і ми будемо боротися за права кримчан в судах", - заявив чиновник.

Робоча група покищо не вирішила, у якому саме суді буде відстоювати права кримчан. "Є Європейський суд з прав людини в Страсбурзі, є Європейський суд справедливості в Люксембурзі, є Міжнародний суд в Гаазі, в Стокгольмі, є арбітражні суди в Парижі. Подивимося, куди ми будемо подаватися, це питання тактики", - сказав Молохов.

Print Friendly, PDF & Email