Днями в аеропорті «Жуляни» заарештували злочинця, оголошеного в міжнародний розшук за підозрою у розтраті. При собі й 33-х річного Акбаралі Абдуллаєва були паспорти Узбекистану та Домініканської республіки. За клопотанням прокуратури дозвіл на його арешт видав Солом’янський районний суд міста Києва.

Наразі стало відомо, що злочинець є племінником вдови Іслама Карімова, Тетяни Карімової. За даними Інтерполу Абдуллаєв підозрюється у привласненні понад $91 млн, укриття іноземної валюти на суму близько $200 млн та 271 тис. 602 євро, легалізації доходів, отриманих в результаті злочинної діяльності на суму 77,4 млн. швейцарських франків та 200 тис. латвійських лат, а також службовому підробленні.

Член клану Карімових був заарештований в Узбекистані ще у 2013 році, а у 2014 році над ним відбувся суд, за вироком якого майже рік потому винесли вирок численним посібникам Абдулаєва. Щодо нього самого, то рішення суду, а також те, як, коли та за яких обставин родичу Карімова вдалося залишити країну, невідомо. Наразі йдуть перемовини про екстрадицію затриманого.

Print Friendly, PDF & Email