У Києві відбудеться масштабний освітній благодійний WOW Kids Forum для дітей із дитячих будинків. 1000 дітей із дитячих будинків, 100 волонтерів, 100 менторів, що зберуться, аби поділитися своїми історіями, думками та натхненням.

«Ми віримо, що головне — ніколи не зупинятися і завжди рухатися тільки вперед, адже кожен момент — унікальний і неповторний. Наша мета — показати можливості, розкрити потенціал малюків і направити його в потрібне русло. Після першого форуму ми отримали безліч позитивних відгуків, щирих дитячих посмішок, а головне — бажання відвідати його знову. Ми пишаємося, що з кожним роком масштаби заходу зростають, кількість зацікавлених менторів збільшується, а щасливих дітей стає все більше й більше», — говорить організатор форуму, засновник благодійного фонду» Благомай «Костянтин Голуб’ятників.

В цьому році в програмі мотиваційні виступу Ігоря Новікова (SingularityU Kyiv), Євгенія Мазура, і багатьох інших цікавих особистостей, а ще різноманітні ігри, конкурси і робота в командах з менторами.

Організатори закликають долучитися до цього великого доброму події і спробувати себе в якості ментора або волонтера. Якщо Вам є, чим поділитися з дітьми, або Ви просто хочете допомогти в організації форуму, переходьте за посиланнями і подавайте свої заявки.

Акредитація на захід обов’язкова.

Де: Почайна Холл, вул. Степана Бандери,  23

Коли: 18 травня о 10:00

Акредитація за номером: +38(068)9982828

Print Friendly, PDF & Email