Загроз на наступний маркетинговий рік із погляду фізичної доступності базових сільгосппродуктів немає, запевнили у Мінагрополітики.

Цьогорічного врожаю зернових Україні вистачить і для внутрішнього споживання, і для експорту. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону.

За його словами, незважаючи на зусилля російських загарбників щодо спалення полів, аграрії продовжують працювати.

«Ми бачимо за показниками того врожаю, який уже зібраний, хоча жнива в активній фазі лише два тижні, що загроз на наступний маркетинговий рік з погляду фізичної доступності базових сільгосппродуктів немає. Ми зберемо достатньо продукції для забезпечення внутрішнього споживання, в тому числі буде залишок для експорту», — сказав Висоцький.

Чиновник зазначив, що вже час думати про осінню посівну, яку слід розпочинати у вересні. Заступник міністра повідомив, що під час весняної посівної кампанії не засіяли 25% площ.

«Швидше за все, ці ж території — окуповані, де йдуть бойові дії — фізично буде складно засіяти. А після звільнення потрібні розмінування, очищення тощо. Але сподіваємось, що ця цифра не збільшиться», — резюмував Висоцький.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email