До переліку внесено, зокрема, громадянина Євросоюзу зі Словаччини Йозефа Хамбалека — голову Європейського відділення клубу Нічні вовки.

Санкційний список Євросоюзу щодо Росії розширено на 55 позицій — до переліку внесено 48 фізичних та сім юридичних осіб. Про це йдеться у постанові, опублікованій у четвер, 21 липня, в Офіційному журналі ЄС.

Так, у сьомий пакет антиросійських рестрикцій включено Сбербанк, фонд Русский мир, Фонд підтримки громадської дипломатії імені А.М. Горчакова, перший віце-прем’єр РФ Андрій Білоусов, мер Москви Сергій Собянін, актори Сергій Безруков та Володимир Машков, низка силовиків і депутатів.

Під обмеження потрапили, зокрема, перший заступник директора Росгвардії генерал-полковник Віктор Стригунов, заступник директора Росгвардії Олег Плохий, депутат Держдуми Адам Делімханов, начальник Управління Росгвардії у Чеченській Республіці генерал-майор Шаріп Делімханов, його заступник Алібек Делімханов та інші.

Крім того, до списку санкцій внесено і громадянина Євросоюзу зі Словаччини Йозефа Хамбалека — голову Європейського відділення клубу Нічні вовки, якого звинувачують у проросійській пропаганді та фінансуванні війни.

Також до переліку підсанкційних компаній включено Росспівробітництво та науково-виробниче об’єднання Квант.

Додамо, сьомий пакет санкцій ЄС для Росії передбачає заборону на експорт російського золота. Усі рестрикції, що діють проти РФ, продовжені на півроку — до кінця січня 2023 року.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email