Кремль навряд чи сформує достатні сили задля досягнення кінцевої чисельності понад 1 млн 500 тисяч солдатів, як це передбачено указом.
Президент РФ Володимир Путін досі намагається уникнути загальної мобілізації. Про це свідчить досить скромне збільшення чисельності російських військ відповідно до підписаного ним указу. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Російські військові, ймовірно, хочуть відшкодувати збитки від вторгнення в Україну та зібрати сили для продовження своєї «операції» в Україні.

На думку аналітиків, російському командуванню, всупереч указу Путіна, навряд вдасться створити достатньо сил, щоб досягти кінцевої кількості більш ніж 1 млн 500 тисяч солдатів.

«Історично ЗС РФ не досягли поставлених цілей за кількісною чисельністю. Наприклад, у 2022 році до повномасштабного вторгнення в лавах ЗС налічувалося близько 850 тисяч військовослужбовців, що значно менше від номінальної кінцевої чисельності в понад 1 млн осіб», — пишуть експерти.

Більше того, Росія зіткнеться з проблемами на шляху швидкого залучення великої кількості нових солдатів: «Навчальні здібності Росії, ймовірно, знизилися з 24 лютого, оскільки Кремль направив навчальні підрозділи для участі у бойових діях. І ці навчальні підрозділи, як повідомлялося, зазнали втрат» .

Водночас, аналітики зазначають, що Росія може використати осінній призов у жовтні 2022 року (зокрема, на окупованих територіях в Україні), щоб залучити близько 130 тисяч осіб на заміну втрат.

Проте в Інституті вивчення війни вважають, що збільшення бойової могутності Росії буде не дуже великим.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email