Зниження темпу наступальних операцій в Україні не пов’язане з бажанням Кремля «уникнути жертв серед цивільних», наголосили у міноборони Британії.

Заява міністра оборони Росії Сергія Шойгу про уповільнення наступу в Україні через необхідність скоротити втрати серед цивільного населення є навмисною дезінформацією. Про це йдеться у звіті міноборони Великобританії, опублікованому 26 серпня.

«Наступ РФ застопорився через невдалі військові дії та запеклий опір України. Російські сили, що діють в Україні, неодноразово порушували заплановані терміни операцій. Цілком імовірно, що Шойгу і президент Путін звільнили щонайменше шість генералів за те, що вони не змогли забезпечити більш швидке посування», – зазначили у британській розвідці.

Військові нагадали, що у день, коли глава міноборони РФ зробив цю заяву, російська балістична ракета Іскандер ударила по залізничній станції у смт Чаплине, внаслідок чого загинули 25 людей, зокрема двоє дітей.

«Це наголошує на готовності Росії завдати побічних збитків, коли вона побачить військову перевагу в нанесенні ракетних чи артилерійських ударів», – підсумували у британському оборонному відомстві.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email