Радник керівника Офісу президента вважає, що єдина причина російської агресії полягає в спробі відновити військовим шляхом аналог СРСР.

Причина агресії Росії полягає у її бажанні знищити сусідні країни і відновити СРСР. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter у п’ятницю, 26 серпня.

За його словами, розширення НАТО чи вигадані Кремлем «біолабораторії» – тільки частина російської пропаганди.

«Будь-які розмови про розширення НАТО та провокування Росії на війну – це цинічне виправдання звірств, воєнних злочинів і єдиного винуватця війни. НАТО чи фейкові «біолабораторії» – елементи пропаганди. Усе, що цікавить Росію, – знищення сусідів і реставрація «СРСР 2.0», – наголосив він.

Як відомо, 27 лютого почалися переговори про врегулювання ситуації в Україні. Представники Києва і Москви провели кілька раундів очно і кілька – у режимі відеозв’язку. На початку травня процес було призупинено. Пізніше Зеленський заявив, що Україна не вестиме переговори із РФ, доки не відновить позицію сили.

Крім того, Подоляк заявив, що Росія вимагає від України переговорів, оскільки має обмежені ресурси для війни. Російські окупанти нині перебувають на піку територіальних претензій. Вони розуміють, що ЗСУ за допомогою західної зброї здійснюватиме відвоювання захоплених ними територій.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email