Представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький пояснив, чому російські війська не застосовують у війні проти України свою розрекламовану "диво-зброю", наприклад танки Т-14. Про це він розповів у інтерв'ю t-online.

"Більшість із розрекламованої російської "диво-зброї" відсутні на полі бою. Тому я був би обережний з російською інформацією, яку вони поширюють. Наприклад, де танки Армати, яких ми знаємо з російських військових парадів на Красній площі і які повинні виграти війну за Путіна?" – зазначив Скібіцький.

За його словами, успіх міжнародних санкцій полягає у тому, що російське військове виробицтво значно сповільнюється. Чим довше тривають санкційні заходи, тим складніше РФ виготовляти запасні запчастини і нову зброю.

Більш того, половина снарядів, які зберігаються у Росії вже 40 років, мають бути утилізовані.

Скібіцький зазначив, що доказом того, що російські арсенали вичерпуються, є інформація, що Кремль просить союзні держави, такі як Іран, про постачання боєприпасів і зброї.

"Росії переважно не вистачає ракет і бойових безпілотників. Наприклад, при використанні крилатих ракет Х-22 була перерва у півтора місяця. Крім того, зараз ми лише час від часу спостерігаємо за використанням систем Іскандер. У період з березня по травень їх було значно більше", – розповів представник ГУР.

Print Friendly, PDF & Email