У корпорації Google заявили про масштабний витік даних, яка торкнулася близько 52,5 млн користувачів.

Про це повідомляє видання Букви з посиланням на блог компанії.

Фахівцями Google було виявлено, що програмне оновлення, представлене в листопаді, містило помилку, через яку додатки могли переглядати даних профілів в соціальній мережі Google+, навіть якщо ця інформація була закрита для публічного доступу. При цьому в корпорації заявили, що усунули недопрацювання протягом тижня.

Уточнюється, що мова йде в тому числі про такі дані, як ім'я користувача, його вік, рід діяльності, адреса електронної пошти та інші відомості. Відповідно до прес-релізу, дана помилка могла торкнутися приблизно 52,5 мільйонів користувачів сервісу.

У зв'язку з цим, як повідомляється, компанія прийняла рішення прискорити процес закриття Google+ і визначила кінцевим терміном квітень 2019 року, тоді як раніше сервіс планувалося закрити до серпня. У Google також розпочато внутрішнє розслідування за фактом інциденту, яке поки триває.

"Ми хочемо надати користувачам широкі можливості для переходу по споживчому Google+, і в найближчі місяці ми продовжимо надавати користувачам додаткову інформацію, включаючи способи, якими вони можуть безпечно завантажувати і переносити свої дані", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Іран викрив ЦРУ з допомогою Google-пошуку.

ЦРУ було попереджено про небезпеку ще в 2008 році і повторно — в 2010. Коли Джон Рейді, який відповідав за безпеку в сфері контактів американської розвідки з людськими ресурсами в Ірані, забив на сполох, люди зверху, що «сидять за великими столами» попросили його замовкнути. Не допомогло і звернення до апеляційного суду — Конгресу досить було слів науково-технічного управління ЦРУ. У підсумку Рейді звільнили, а далі сталося те, про що він попереджав.

 

Print Friendly, PDF & Email