У понеділок виконавчий директор компанії Boeing заявив, що впевнений у безпеці найбільш популярного літака 737 MAX 8. Заява була зроблена після авіакатастрофи з літаком цієї моделі, в результаті якої загинули всі присутні на борту 157 пасажирів. 

Пасажирський літак Ethiopian Airlines, що прямував в Найробі, розбився через кілька хвилин після зльоту. Катастрофа підняла питання про безпеку моделі Boeing 737 MAX 8, яка надійшла в експлуатацію в 2017 році. У жовтні минулого року в Індонезії відбувся перший крах 737 MAX 8. Тоді загинули 189 осіб.

«Ми впевнені в безпеці 737 MAX і в роботі чоловіків і жінок, які проектують і виробляють його», - заявив головний виконавчий директор Boeing Денніс Мюленбург. 

«Після сертифікації і введення в експлуатацію літаки сімейства MAX благополучно виконали сотні тисяч рейсів», – додав він.

737 MAX - новітня версія Boeing 737, які протягом десятиліть були головним джерелом прибутку найбільшого в світі виробника літаків, і конкурують з лайнерами Airbus SE A320neo.

Після катастрофи влада Китаю наказала своїм авіакомпаніям припинити використовувати літаки цієї моделі. 

Джерело

Print Friendly, PDF & Email