Центральна виборча комісія опублікувала календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів президента 31 березня 2019 року. Про це повідомляється на сайті ЦВК.

В опублікованому документі зазначається, що виборчий процес стартує з 31 грудня. ВІдповідно з цього дня буде можливим офіційне висунення кандидатів та подання документів для реєстрації кандидатів на пост президента, які триватимуть до 3 лютого. Процес реєстрації кандидатів завершиться 8 лютого. 

До 18 лютого включно триватиме утворення окружних виборчих комісій. 

Передвиборчу агітацію кандидатів дозволяється розпочинати з наступного дня після його реєстрації, крім того визначено, що кампанія має завершитися до 24:00  останньої п’ятниці перед днем виборів (тобто 29 березня).

Звернутися до Центральної виборчої комісії із письмовою заявою про відмову від балотування
зареєстровані кандидати зможуть до 7 березня.

До 8 березня включно Центрвиборчком планує затвердити форму, колір і текст виборчого бюлетеня для голосування 31 березня, а також для повторного голосування. 

10 грудня в окремих випусках газет «Голос України» та «Урядовий кур’єр» буде надруковано програми кандидатів. 

Також згадно з документом про час і місце проведення голосування виборцям буде повідомлено до 23 березня. Відповідно до 25 березня кожен виборець має отримати іменне запрошення. 

Print Friendly, PDF & Email