Київська міська рада прийняла рішення «Про введення в Києві багатофункціональної електронної карти «Муніципальна карта «Картка киянина» на зміну діючої соціальної карті. Про це повідомляє  Українська правда з посиланням на прес-службу Київради.

Нововведення пов’язані з тим, що термін дії договорів з компанією, яка забезпечує роботу нинішньої системи, закінчується 31 грудня 2018 року. Депутати визначили, що нині діючі «Картки киянина» будуть дійсними до закінчення терміну їх дії. Обслуговуванням нової карти буде займатися місто і КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр». 

Очікується, що нова муніципальна карта «Картка киянина» отримає розширений перелік функцій. Зокрема, вона буде мати транспортний додаток (аналог «зеленої» карти метро) і платіжний додаток (можливість здійснювати безготівкові платежі і зняття готівки).

Крім того, міська карта передбачає підключення інших функцій, таких як: комунальний додаток (дані про пільги і субсидії при оплаті послуг ЖКГ); медичне застосування (надання спектру медичних послуг); торговий додаток (надання та облік знижок у роздрібних торгово-сервісних підприємствах, аптеках, лікувальних установах, закладах культури і т.д.); освітній додаток (надання та облік послуг і сервісів учням навчальних закладів).

Отримати муніципальну карту зможуть одержувачі будь-яких пільг і виплат з міської скарбниці.

Для цього необхідно буде подати заяву в банк-учасника проекту і надати пакет документів: паспорт; ідентифікаційний код; документи, що підтверджують право на отримання муніципальної карти (учнівський, студентський, довідка з місця роботи тощо), документи про надання пільг, компенсацій та допомог. Після подання заявки соціальну карту повинні видати протягом 30 днів.

Print Friendly, PDF & Email