Президент США Дональд Трамп заявив у неділю, що прийняв рішення відстрочити підвищення митних зборів на китайську продукцію в зв’язку з минулими в Вашингтоні продуктивними американо-китайськими переговорами щодо врегулювання двосторонніх суперечок в сфері торгівлі. Відповідне повідомлення американський лідер опублікував в Twitter, — повідомляє ТАСС.

«В результаті цих дуже продуктивних переговорів я відкладу підвищення американських мит [на китайську продукцію], заплановане на 1 березня», — зазначив президент.

Американський лідер також заявив, що має намір зустрітися з головою КНР Сі Цзіньпіном в своєму маєтку Мар-а-Лаго в штаті Флорида, щоб укласти торговельну угоду в разі досягнення більшого прогресу на переговорах.

«За умови, що обидві сторони досягнуть більшого прогресу, ми будемо планувати зустріч на вищому рівні зі мною і головою Сі [Цзіньпіном] в Мар-а-Лаго для укладення [торгового] ​​угоди. Дуже хороші вихідні для США і Китаю!» — підкреслив Трамп.

«Я радий повідомити, що США мають значний прогрес в наших торговельних переговорах з Китаєм по важливим структурним питань, включаючи захист [ред] інтелектуальної власності, передачу технологій, сільське господарство, [надання] послуг, валюту і багато іншого», — розповів про переговори Глава держави.

Як повідомив раніше міністр фінансів США Стівен Мнучін, що почалися в Вашингтоні 19 лютого торгові консультації Китаю і США були продовжені до неділі.

Читайте також: Китай вимагає у США поважати його право на процвітання 

Print Friendly, PDF & Email