Запорукою перемоги кандидата в президенти з високим рейтингом і позитивним чином є правильна організація виборчого процесу, вважає керівник політичних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.

«Тобто образ, що не покладений на організацію, програє в зіткненні з організацією», — підкреслив він під час чату на сайті Главред, відповідаючи на питання про президентські перспективи шоумена Володимира Зеленського.

Ключовим питанням він назвав здатність політика швидко вчитися: «Політик може бути нульовим,» чистим аркушем «, але якщо він здатний вчитися, то нічого страшного немає — він зуміє надолужити».

Він упевнений, що все буде залежати від того, чи стане Зеленський президентом, а також як він буде вибудовувати свою адміністрацію.

«Якщо він не зможе створити гарну адміністрацію, залучити нових людей, нові еліти, бізнес, залучити їх до управління країною, то він, швидше за все, швидко закінчить. Навіть швидше, ніж Петро Олексійович. Хоча Порошенко на старті виглядав не в найкращій формі, але зумів пропетляти, потрібно віддати йому належне. Він продемонстрував фантастичні здібності до виживання. Ось і Зеленського ми можемо недооцінювати «, — вважає експерт.

Читайте також: Зеленський як детонатор 

Print Friendly, PDF & Email