Письмові відповіді президента США Дональда Трампа на питання у справі про можливе втручання Росії в американські вибори були відправлені спецпрокурору Роберту Мюллеру, передає  DW.

Як заявив адвокат Трампа і екс-мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані, президент США продемонстрував «безпрецедентну» готовність до співпраці. У письмових свідченнях Трампа немає нічого несподіваного, його відповіді на питання спецпрокурора не містять нічого, що не було б раніше вже заявлено публічно. Розслідування щодо Трампа має бути припинено, зажадав Джуліані.

Раніше, 16 листопада, Трамп повідомив, що «легко» і без допомоги юристів особисто відповів на питання Мюллера в письмовій формі, але не відправив йому відповіді відразу через велику завантаженість. Усупереч словам президента видання The New York Times повідомляло, що 12 і 13 листопада Трамп провів близько 20 годин зі своїми адвокатами, готуючи відповіді на питання Мюллера.

В результаті розслідування під керівництвом спецпрокурора були пред’явлені звинувачення чотирьом колишнім співробітникам команди Трампа і 26 російським громадянам. Президент США неодноразово висловлювався проти розслідування, називаючи його полюванням на відьом».

Нагадаємо також, що нещодавно з поста Генерального прокурора США на прохання Трампа пішов Джефф Сешнс. Його наступником став відомий противник розслідування спецпрокурора Мюллера Метью Уитакер.

Print Friendly, PDF & Email