Президенти США, Росії, Франції та канцлер Германії обговорили ряд важливих міжнародних питань під час святкового обіду у Єлисейському палаці, повідомляє Reuters. Захід мав місце після урочистої церемонії  на честь завершення Першої світової війни. 

Сидячи за обіднім столом Трамп, Путін, Макрон, Меркель та інші світові лідери мали змогу провести вільну дискусію з найбіль гарячих питань, таких як Іран, Сирія, Сайдівська Аравія та Північна Корея. 

Як пізніше заявила прес-секретар Білого дому політики також торкнулися тем Договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності, санкцій, Афганістану та Китаю. «Вони провели хорошу та продуктивну дискусію протягом двогодинного обіду», – заявила Сара Сандерс. 

Церемонія у Парижі стала кульмінацією тижня пам’яті завершення однієї з найбільш кривавих воєн. Святкові заходи 4 листопада відкрив концерт у Стразбурзі. Його відвідали президент Франції Еммануель Макрон і президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Нагадаємо, що в Парижі мала також відбутися зустріч між Трампом та Путіним. Однак на прохання французької сторони її було відмінено, аби не відволікати увагу від урочистих заходів. 

Print Friendly, PDF & Email