Як повідомляють рятувальники, на гасіння пожеж у каліфорнійських лісах потрібно ще три тижні. Пожежа Camp Fire на півночі Каліфорнії вже спустошила 45 тисяч гектарів, передає DW. Тільки в місті Парадайс вогнем зруйновано понад 6400 будинків. За даними відомства з пожежогасіння Cal Fire, станом на неділю було ліквідовано лише 25 відсотків місць займання. Сильні вітри ускладнюють гасіння вогню.

А тим часом число жертв спустошливих лісових пожеж збільшилася як мінімум до 31 людини. Таким чином було перевищено трагічний рекорд 1933 року, коли від пожеж загинуло 29 осіб. Стільки ж загинуло на минулому тижні у майже повністю знищеному місті Парадайс на півночі штату.

«Сьогодні виявлені останки ще шести чоловік. Це означає, що загальна кількість жертв збільшилася до 29», - повідомив шериф округу Бьютт Корі Хоне на прес-конференції в неділю, 11 листопада. Влада побоюється, що реальне число загиблих виявиться ще вищим, оскільки багато людей все ще вважаються зниклими без вісти.

На південь від Парадайс в результаті пожежі Woolsey Fire загинули не менше двох осіб. Їх обгорілі трупи знайдені в автомобілі між Лос-Анджелесом і Малібу. В цілому в результаті пожеж в Каліфорнії до чверті мільйона жителів були змушені залишити свої будинки.

Print Friendly, PDF & Email