Вчора, 29 жовтня, у столиці Тунісу смертниця влаштувала вибух і поранила ще мінімум 15 осіб. Про це повідомляє Reuters.

«Жінка покинула своє місто Махдія три дні тому і сказала своїй родині, що їде до столиці для пошуку роботи. У неї університетський ступінь з англійської мови», — сказав співробітник міністерства внутрішніх справ країни.

Вибух прогримів на центральній вулиці Тунісу біля муніципального театру і французького посольства.

З 2015 року Туніс знаходиться в режимі надзвичайного стану після того, як терорист-смертник убив 12 охоронців президента.

Як повідомлялося раніше, з початку 2018 року на території Російської Федерації було попереджено 15 терактів. Про це заявив президент Росії Володимир Путін у ході церемонії зустрічі з вищими офіцерами і прокурорами з нагоди їх призначення на вищі посади і присвоєння їм вищих військових звань.

«За дев’ять місяців цього року співробітниками ФСБ попереджено 26 злочинів терористичної спрямованості, з них 15 — терактів», — повідомив Путін. Він також підкреслив, що кожна з цих успішних операцій – врятовані людські життя.

«Необхідно і далі діяти так само рішуче і ефективно в тісній координації з Національним антитерористичним комітетом, послідовно знижувати рівень терористичних загроз, насамперед за рахунок своєчасної оперативної інформації, вивірених попереджувальних дій», – сказав Путін.

Два тижні тому, 17 жовтня, близько 12 години в місті Керч в будівлі політехнічного коледжу стався вибух. Тіло стрілка, який влаштував теракт в керченському політеху, знайшли в будівлі коледжу. Він застрелився.

 

Print Friendly, PDF & Email