У Міській клінічній лікарні Одеси №1 успішно прооперували відомого вчителя фізики, який був побитий в минулі вихідні. Про це 29 жовтня повідомив заступник губернатора Одеської області Сергій Колебошин.

«Орієнтовно, тижнів через два, можна буде підніматися (на милиці), через чотири місяці давати навантаження на ногу. Павло Андрійович рветься в бій, сподівається вже в другій чверті вийти в школу, — так що любителі фізики можуть зрадіти, а ті, хто не любить фізику, в черговий раз замислитися про свій дивний вибір», — написав Колебошин.

Нагадаємо, в Одесі побили і пограбували 64-річного викладача фізики одеського Рішельєвського ліцею Павла Віктора, який прославився своїми лекціями на YouTube.

Напад стався в середу, 25 жовтня, близько 21:00 в районі Червоного хреста (перехрестя Люстдорфської дороги з вулицями Косівською і Транспортною). Павло Андрійович повертався додому на велосипеді, коли зловмисники зіштовхнули його з дороги, а потім відібрали велосипед та інші цінні речі.

Розслідування інциденту перебуває на контролі у начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна.

Павло Віктор, якого в 2009 році визнали найкращим учителем України, прославився далеко за межами Одеси після публікації на YouTube курсу лекцій з фізики для 9 — 11-х і частково 7 — 8-х класів. Всього він опублікував 473 уроки.

Унікальний онлайн-курс лекцій популярний серед російськомовних школярів по всьому світу. Зараз на його каналі майже 150 тисяч передплатників, а число переглядів онлайн-уроків перевищує 2 мільйони.

Ідея транслювати уроки виникла спонтанно. Коли учні хворіли, вони просили Павла Андрійовича увімкнути Skype, щоб віртуально бути присутнім на уроці. Учитель погодився, і провів кілька таких уроків.

Print Friendly, PDF & Email