Економіка України впаде через два місяці, а наслідки відчує на собі кожен українець, заявив депутат Верховної ради України Сергій Тарута в ефірі телеканалу NewsOne. «Чи втратить кожен українець? Він стане біднішім через те, що не буде грошей в бюджеті, не буде грошей в економіці на розвиток. Ми втратимо робочі місця, не буде коштів для фінансування на місцевому рівні » — зазначив Тарута.

Слова Сергія Тарути дивним чином збігаються зі ствердженнями його заклятого опонента – голови сепаратистської ДНР Олександра Захарченко, який на початку березня заявив, що українська держава перестане існувати через 60 днів.

Отже, на відміну від Захарченка Тарута стурбований таким станом речей та бачить за організаторами блокади «руку Кремля»: «Я проти товарної блокади Донбасу, тому що вона працює на Росію! Для нормальної людини це абсолютно очевидно. Не бачу жодного позитивного ефекту від блокади. Ну назвіть хоч один аргумент на користь блокади, а я вам приведу 10 негативних, які призводять до катастрофи України! Що робити?
Поки у нас ця влада, війна триватиме. Блокада повністю грає на Росію, а ми по-ідіотськи виглядаємо в цивілізованому світі, тому що відмовляємося від своїх громадян. Кого блокуємо? Наших українців на Донбасі? »- Задав питання Тарута.

Нагадаємо, що за час вимушеного простою через товарну блокаду Донбасу, ключові підприємства групи «Індустріальний союз Донбасу» («ІСД») недоотримали $ 55,7 млн валютного виторгу, повідомляє «ІСД». У той же час, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оцінює загальні збитки у 4 млрд гривень щомісячно.

Print Friendly, PDF & Email