Судна «Маестро» і «Канді», на яких сталася пожежа в Керченській протоці, перевозили зріджений газ. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на Морський рятувально-координаційний центр Новоросійська, передає Радіо Свобода. 

У центрі уточнили, що існує нова загроза вибуху на суднах.

Нагадаємо, що 21 січня  ввечері стало відомо, що біля берегів Криму в Районі Керченської протоки на двох танкерах «Маестро» і «Канді», які йшли під прапором Танзанії сталися вибухи і почалася пожежа. 

Танкер «Маестро» йшов до російського Темрюка, на його борту перебували 14 осіб – громадяни Туреччини та Індії. На борту танкера «Канді» перебували 17 осіб – також громадяни Туреччини та Індії. За словами українського журналіста Андрія Клименка, танкери належать турецькій компанії Milenyum Denizcilik Gemi, яку внесено до «сирійського списку санкцій США».

Слідчий комітет Росії за фактом загибелі людей в результаті пожежі на танкерах біля берегів Криму порушив кримінальну справу за статтею «заподіяння смерті з необережності двом та більше особам».

Як повідомляють турецькі ЗМІ, інцидент стався під час передачі палива з борту на борт. В результаті загинули вже 14 осіб. 

Print Friendly, PDF & Email