Арештована в Вашингтоні Марія Бутіна, якої в США інкримінують участь в змові з метою ведення діяльності на користь іноземної держави, вийшла на зв’язок з рідними після тижневого мовчання. Про це повідомив у вівторок батько росіянки Валерій Бутін в ефірі телеканалу «Росія-24». Про це повідомляє ТАСС.

«Сьогодні вона вже вийшла на зв’язок з мамою», — сказав він, додавши, що «не зовсім правильно говорити», що на зв’язок не виходила «, тому що вона намагалася».

«Може, це технічний збій, я не можу це (і вона теж) ніяк охарактеризувати, з якої причини не відбувається з’єднання. Вона намагається дзвонити, і намагалася протягом тижня, але по жодному телефону нашої сім’ї вона додзвонитися не могла. Вийти на зв’язок вдалося сьогодні, але ніяких гарантій немає, що це буде стабільний зв’язок, тому що протягом усього часу її затримання постійно якісь катаклізми трапляються зі зв’язком «, — зазначив він.

Раніше у вівторок газета «Известия» повідомила, що родичі Бутіної вже більше тижня не можуть з нею зв’язатися.

Марія Бутіна була арештована в Вашингтоні 15 липня 2018 року, 30-річну росіянку звинуватили в участі в змові з метою ведення діяльності на користь уряду РФ на території США. Американська сторона стверджує, що росіянка була зареєстрована при Мін’юсті США в якості агента зарубіжної держави. Бутіна 13 грудня 2018 року визнала провину за жодним з пунктів звинувачення. Наступне слухання у справі росіянки призначено на 12 лютого 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email