Київська міська державна адміністрація розробила електронну систему Єдиного реєстру зареєстрованих в місті жителів. Про це на засіданні Київської міської ради повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров, передають Українські Новини.

«Досі в Києві не було Єдиного реєстру мешканців, зареєстрованих у місті. Зараз він розроблений і запущений, таким чином спрощена процедура реєстрації городян. Її вдалося скоротити з 1 місяця до 5-10 хвилин», — повідомив він.

Крім того, Назаров зазначив, що місто поступово відмовляється від програмних продуктів російських розробок. «Вже в минулому році ми зрозуміли, які загрози несе впровадження російських програмних продуктів для діяльності КМДА. Вже тоді почали перехід на вітчизняний програмний продукт і зараз ми впровадили систему в 10 керуючих компаніях, у КП «ГІОЦ», департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та департаменті фінансового аудиту і контролю «, — підкреслив він.

Крім того, департамент створив систему консолідації фінансової звітності, зокрема для комунальних підприємств.

Як повідомляли Українські Новини, Апеляційний суд зобов’язав «Кончу-Заспу» та «Пущу-Водицю» відкрити список своїх жителів.

Print Friendly, PDF & Email