Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос звинуватив депутата від "Самопомочі"Єгора Соболєва у підробці військової облікової справи - себто зробив те ж саме, на чому раніше попався інший народний обранець Семен Семенченко.

"Для мене депутат, поки що депутат, Єгор Соболєв і людина без прізвища й історії під "ніком" Семен Семенченко - чи Грішин, чи Сергій Донцов, як він був колись у Донецьку, не є уособленням парламентарів", – заявив прокурор.
"За три роки до війни, в одному із військкоматів міста Києва була сформована військова облікова справа громадянина України, який у випадку війни мав би бути призваний на службу. То ось: донині у переліку військових спеціальностей немає такого поняття як військовий журналіст. Але за два чи три роки (можу помилятись, ми давно це встановили) до війни в обліковій справі громадянина Зіміна, він же Соболєв, були внесені зміни шляхом підроблення військової облікової справи, де було написано "військовий журналіст"... Може, щось знав Єгор Зімін-Соболєв? Напевно, знав. Може, щось знав випускник ВДІКу, курсів спецшколи РФ Грішин-Семенченко? Напевно, щось знав", - сказав Матіос.

Підробка подібних військових документів не тягне за собою кримінальної відповідальності, але має безумовно має тягнути відповідальність політичну.

Print Friendly, PDF & Email