Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос звинуватив депутата від «Самопомочі»Єгора Соболєва у підробці військової облікової справи — себто зробив те ж саме, на чому раніше попався інший народний обранець Семен Семенченко.

«Для мене депутат, поки що депутат, Єгор Соболєв і людина без прізвища й історії під «ніком» Семен Семенченко — чи Грішин, чи Сергій Донцов, як він був колись у Донецьку, не є уособленням парламентарів», – заявив прокурор.
«За три роки до війни, в одному із військкоматів міста Києва була сформована військова облікова справа громадянина України, який у випадку війни мав би бути призваний на службу. То ось: донині у переліку військових спеціальностей немає такого поняття як військовий журналіст. Але за два чи три роки (можу помилятись, ми давно це встановили) до війни в обліковій справі громадянина Зіміна, він же Соболєв, були внесені зміни шляхом підроблення військової облікової справи, де було написано «військовий журналіст»… Може, щось знав Єгор Зімін-Соболєв? Напевно, знав. Може, щось знав випускник ВДІКу, курсів спецшколи РФ Грішин-Семенченко? Напевно, щось знав», — сказав Матіос.

Підробка подібних військових документів не тягне за собою кримінальної відповідальності, але має безумовно має тягнути відповідальність політичну.

225 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email