Міністерство фінансів США вчора, 27 січня, зняло санкції, введені раніше відносно російської компанії «Русал», холдингу En + і компанії «Євросибенерго». Про це йдеться в заяві, поширеній фінансовим відомством, передає ТАСС.

«Управління з контролю над іноземними активами казначейства США (OFAC) мінфіну США сьогодні зняло санкції, введені проти En + Group plc (En +), «Русала» (Rusal) і «Євросибенерго» (ESE), після більш раннього повідомлення, представленого Конгресу 19 грудня 2018 року», — говориться в документі.

Відомство підкреслює, що відповідно до умов виключення зі списку санкцій компанії скоротили частку прямого і непрямого володіння Олега Дерипаски і жорстко обмежили його контроль над ними. Як наголошується в заяві, таке їх рішення гарантує, що більшість директорів в радах En + і «Русал» будуть незалежними — в тому числі американськими і європейськими особами — які не мають ділових, професійних або сімейних зв’язків з Дерипаскою або будь-якими іншими юридичними або фізичними особами, які перебувають в американських санкційних списках.

Крім того, у відомстві підкреслили, що всі санкції, введені проти Дерипаски, і надалі залишатимуться в силі.

Print Friendly, PDF & Email