Міністерство фінансів США 16 жовтня ввело санкції проти мережі компаній, які надавали підтримку одному з ополчень Корпусу вартових ісламської революції, повідомляє Голос Америки.

Власники Basij Cooperative Foundation, в яку входять близько 20 компаній, створювали підставні фірми з метою приховати інформацію про власників і контролювати багатомільярдний бізнес. За інформацією Мінфіну, компанія керує численними підприємствами в іранській промисловості, включаючи виробництво автомобілів, видобуток цінних копалин і банківський бізнес. 

Ця велика мережа дозволяє Basij набирати, тренувати і проводити інструктаж підлітків, які згодом повинні поповнити ряди Корпусу вартових ісламської революції.

Санкції забороняють громадянам США і американським компаніям вести бізнес з мережею і її філіями. Всі американські активи Basij Cooperative Foundation заморожені.

Крім Basij Cooperative Foundation санкції торкнулися кількох великих іранських банків, включаючи банк «Меллат» і «Мер Ектесад Банк», інвестиційної компанії Mehr Eqtesad Iranian Investment Co., а також декількох великих автомобільних і металургійних комбінатів. 

Нагадаємо, що 6 серпня вступили в силу санкції США проти Ірану, які було відновлено після виходу Сполучених Штатів з іранської ядерної угоди.

Print Friendly, PDF & Email