Державний секретар США Майк Помпео в інтерв’ю телеканалу CNN заявив, що США вживатимуть подальші заходи для тиску на офіційного президента Венесуели Ніколаса Мадуро, повідомляє Голос Америки. 

Інтерв’ю проходило на фоні гибелі демонстрантів у сутичках з військовими, що блокують постачання гуманітарної допомоги в країну. У заяві з цього приводу державний секретар засудив напади на мирних жителів Венесуели, які призвели до смертей і травм. «Ми висловлюємо найглибші співчуття родинам загиблих через ці злочинні дії, і ми приєднуємося до вимог до правосуддя», — йдеться у заяві.

«Політика Америки — дуже чітка: ми підтримали венесуельський народ і будемо робити це і далі», — сказав Помпео, зазначивши, що США мають намір ввести нові санкції. Він також повідомив, що США можуть направити до Венесуели додаткову гуманітарну допомогу і знайти «інші шляхи, щоб продовольство потрапило до людей, які його потребують».

Нагадаємо, що після того як Ніколас Мадуро наказав закрити кордон та блокувати поставки гуманітраної допомоги з США, венесуельці влаштували демонстрації в прикордонному місті Урена. Після того як люди, намагаючись перейти на територію Колумбії, з вигуками «Ми хочемо працювати!» Атакували військовослужбовців, проти них було застосовано сльозогінний газ. Почалися сутички. 

Print Friendly, PDF & Email