Сполучені Штати попередили, що готові протидіяти будь-якій країні у разі втручання у виборчий процес, передає Голос Америки. Уряд США веде моніторинг можливого іноземного втручання на проміжних виборах до Конгресу, які пройдуть в наступний вівторок, і готовий ввести санкції проти будь-якої компанії або окремої особи, яка бере участь в такій діяльності.

Про це журналістам повідомив високопоставлений представник розвідки.

«У нас зберігається стурбованість з приводу втручання з боку Росії, Китаю та Ірану», — сказав чиновник в ході телефонного брифінгу з журналістами, присвяченого планам федерального уряду по забезпеченню безпеки виборів у листопаді.

Чиновник не повідомив подробиць, що стосуються конкретних загроз іноземного втручання, але зазначив, що спеціалісти готові ідентифікувати осіб, які втручаються у виборчий процес.

Нагадаємо, що 12 вересня президент Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій проти суб’єктів звинувачених у втручанні у вибори. Санкції будуть включати заморозку активів, обмеження доступу до фінансової системи США і заборону американцям інвестувати в компанії, які потрапили під ці заходи.

Print Friendly, PDF & Email