Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній. Про це повідомила прес-служба кабміну, передає ТАСС.

«Вводяться спеціальні економічні заходи щодо фізичних і юридичних осіб України, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборону на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії. Санкції будуть поширюватися на 322 фізичних особи і 68 юридичних осіб «, — йдеться в повідомленні уряду РФ.

До санкціонного списку потрапили: син президента України Олексій Порошенко, голова МВС України Арсен Аваков, голова «Нафтогазу України» Андрій Коболєв, голова Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, генеральний прокурор України Юрій Луценко, спікер Верховної Ради Андрій Парубій, екс-прем’єр України Арсеній Яценюк, націоналісти Дмитро Ярош та Олег Тягнибок, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Крім того до переліку увійшли судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради України VIII скликання, великі українські підприємці, чиновники адміністрації президента України, керівники органів виконавчої влади України та великих українських компаній, а також юридичні особи, які контролюються найбільшими бізнесменами України.

Про намір ввести санкції раніше повідомляв Дмитро Медведєв. Також зазначалося, що Росія може заборонити поставку певних українських товарів на російський ринок.

Print Friendly, PDF & Email