Міноборони США готує план стратегічної підтримки Збройних сил України на середньострокову і довгострокову перспективу, повідомляє CNN із посиланням на представників Пентагону.

Зокрема, Пентагон має намір запропонувати ЗСУ довгострокову програму взаємодії, у якій буде враховано як отриману Україною військову допомогу, так і заплановану.

Розробку програми здійснюватиме глава Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі.

За даними ЗМІ, за допомогою цієї програми США хочуть визначити, який напрям розвитку може бути запропонований ЗСУ та чого Україна має досягти у середньостроковій і довгостроковій перспективі.

Програма розрахована на час війни України проти Росії і на наступні 5 років після її закінчення.

За словами одного з чиновників, може йтися про визначення бажаного балансу наступальних і оборонних можливостей, необхідного ступеня маневреності, вибору основних стратегій залежно від цілей, які будуть обрані Україною для її Збройних сил.

Зазначається, що якщо план схвалить президент Джо Байден, це може відкрити широку програму постачання зброї та створення довгострокової програми військової підготовки.

Також повідомляється, що результат дослідження планується передати Києву для оцінки, але він вже міститиме чітку дорожню карту, яка покаже, як, на думку США, потрібно розвивати ЗСУ.

Очікується, що проект підготують «протягом наступного місяця–двох», думка України матиме для програми вирішальне значення, пише CNN.

Раніше повідомлялося, що США витратили 26,6 мільярда доларів на військову допомогу Україні. Американський уряд тепер хоче проаналізувати, як було витрачено ці кошти.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email