Український ведучий Андрій Бєдняков, який родом із Маріуполя, розповів, як люди живуть у зруйнованому місті. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, за словами шоумена, у місті немає світла, води та роботи, а щоб її знайти, необхідно заплатити.

«Там все дуже погано. Хоча вони там і кажуть, що починають щось будувати, але це гетто таке. Коли нічого там немає, води немає, світла нормального немає, їжі немає, роботи немає. Ти приходиш кудись, хочеш записатися, тобі треба пройти 10 кіл цього пекла. Кожному заплати. Коли ці люди, там, з Донецька, звідки куратори надсилали з Росії, кожному треба, кожному… Хочеш швидше поїхати — будь ласка, хочеш, якщо тобі треба піти на роботу — будь ласка, все треба платити. Ціни космос», — сказав він.

Також Бєдняков додав, що за час повномасштабної війни загинуло близько 87 тисяч маріупольців.

«Туди ж нікого не пускали, і вони свідомо це робили. Мені казали, що навіть їздили ці крематорії, де людей спалювали. Я просто знаю по собі, моя мама, яка померла, — її в цьому списку немає. Тому ось вам як реагувати на такі списки. Може бути ще більше, і таких людей багато. Там же було багато сіл поряд із Маріуполем. Коли я побачив ці 87 тисяч, я просто охренів. Це дуже багато», — зазначив ведучий.

Крім того, Бєдняков поділився, що окупанти зруйнували квартиру, в якій він провів своє дитинство.

«Квартира одна знищена повністю, будинок зруйнований. Він упав. Це навіть перші дні мені дзвонив однокласник, казав, що вже на п’ятий день його не було, того будинку, де я виріс. Школи немає моєї, куди я ходив. Є одна квартира ще, я не знаю, що там відбувається», — підсумував він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email