Група SCM Ріната Ахметова у середу, 7 вересня, підписала меморандум із Маріупольською міськрадою про старт проекту розробки плану відродження Маріуполя. Як повідомляє прес-служба компанії, SCM виступить генеральним партнером проекту, а Метінвест – операційним партнером.

Головне завдання проекту – створення Стратегії відродження Маріуполя після його деокупації. Експерти підрахують збитки і масштаб руйнувань міста окупантами і створять візуалізацію архітектурного плану Маріуполя задля подальшого обговорення із містянами, складуть стратегію швидкого відновлення критичної інфраструктури для життя.

До проекту вже підключилися USAID, ЄБРР, Світовий банк та інші міжнародні фінансові і гуманітарні ініціативи.

«Ми впевнені, що Маріуполь буде деокуповано. І ми готові зробити все необхідне для відродження, відновлення, відтворення міста Марії, як тільки над ним замайорить український прапор. Сьогодні ми робимо перший крок на шляху до цього. Дуже конкретний крок.

SCM та її інвестор Рінат Ахметов вже багато років докладають усіх зусиль для розвитку цього міста, цього місця сили. І зараз ми знову разом із Я-Маріуполь – сьогодні ми стали першим партнером міста на шляху до відродження», – сказала директор зі зв’язків із громадськістю та комунікацій SCM Наталія Ємченко.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email