ПРЕС-РЕЛІЗ

 

До Дня фізичної культури і спорту України, «РОЗУМНА СИЛА» спільно з партнерами та однодумцями, влаштовує футбольний турнір для дітей та підлітків.

16 вересня 2017 року в м. Краматорську відбудеться Чемпіонат Донецької області з футболу серед дітей-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» та професійний футбольний клуб «Олімпік Донецьк» є офіційними спонсорами чемпіонату. Вже не в перший раз вони спільними зусиллями втілюють в життя такі соціально важливі ініціативи з підтримки дитячого дозвілля та спорту.

«Ця благодійна робота почалася задовго до створення партії «РОЗУМНА СИЛА»: з допомоги людям, що найбільш її потребують, з соціальної відповідальності, що не дозволяє нам залишатися осторонь безлічі проблем, з якими наша держава залишила людей наодинці, – зазначає Олександр Соловйов, голова правління БФ «РОЗУМНА СИЛА». – І все, що було в нас тоді – наша небайдужість та бажання щось змінити. Тільки цим ми і керувалися, знаходячи кошти для допомоги малозабезпеченим і багатодітним сім’ям, сиротам та переселенцям, які хлинули тоді зі сходу країни. Цей досвід у подальшому став підґрунтям благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Футбольний турнір проводиться з метою популяризації здорового способу життя і спорту серед дітей та підлітків соціально незахищених категорій. На змаганнях діти зможуть долучитися до одного з найпопулярніших у світі видів спорту, покращити свою спортивну майстерність, навички командної роботи, а також просто поспілкуватися та весело провести час. Інформаційну підтримку турніру здійснює радіо «Хіт FM».

Також усі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класі трюків з м’ячем від команди UkrFreestyle – справжніх професіоналів екстра-класу, які стояли біля витоків футбольного фрістайлу в нашій країні.

Будь-який навчальний заклад може формувати свої команди для участі у футбольному турнірі. Склад команди: 10 осіб, 1 тренер. До участі у змаганнях допускаються учні 2002–2003 рр. народження. Кожен заклад має право заявити не більше двох команд.

Чекаємо На Вас На Чемпіонаті Донецької Області З Футболу

Print Friendly, PDF & Email