Співробітники посольства РФ у Вашингтоні відвідали заарештовану в США росіянку Марію Бутіну, яка на даний час перебуває в одиночній камері в умовах повної ізоляції. Про це російське диппредставництво написало в середу в Facebook, передає ТАСС.

«Дипломати посольства відвідали Марію Бутіну. Наша співвітчизниця як і раніше знаходиться в одиночній камері в умовах повної ізоляції. Такий режим ув’язнення застосовується до неї вже більше трьох місяців. Вимагаємо від адміністрації в’язниці гуманного поводження з російською громадянкою і припинення застосування до неї невиправдано жорстких заходів утримання. Продовжуємо домагатися її якнайшвидшого звільнення», — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що Бутіна, яку звинувачують у роботі на російську владу без відповідної реєстрації в Мінюсті США, погодилася визнати себе винною і співпрацювати зі слідством. Росіянка підписала з прокуратурою відповідну угоду. Підписаний документ зокрема передбачає те, що захист не буде заперечувати проти нинішніх умов утримання росіянки до моменту винесення вироку.

Марія Бутіна була спеціальним помічником Олександра Торшина — колишнього члена Ради Федерації РФ, а також колишнього заступника голови Банку Росії. 30 листопада він заявив, що йде на пенсію. У квітні 2018 року Торшин був включений до списку санкцій США.

Print Friendly, PDF & Email