Виборча кампанія в Росії завершилася, в тому числі і для Ксенії Собчак, яка старанно демонструвала нібито «дотримання міжнародного права» і просила дозволу відвідати анексований півострів Крим — просто так, для вивчення звичаїв. Її не впустили, оскільки вона вже там бувала без дозволу, та й не до лиця кандидату в президенти лукавити.

Але вибори пройшли, тепер можна відкинути маски. Виявляється, Ксенія Собчак буде ведучою закритої бізнес-конференції «Бізнес на автопілоті», яка відбудеться 27-29 квітня 2018 року, в Криму, в Алушті, в спа-готелі «Море».

Ось так, вже можна і не питати нікого і не прикидатися, що законослухняна. Це навіть не в Україні помітили, а в Росії — головний редактор видання «Русская жизнь» Дмитро Ольшанський написав у Фейсбуці.

«Е-е… вибачте, а як же дозвіл уряду України на в’їзд на анексовану територію? Вже не потрібно? Вибори пройшли, все — і можна розслабитися і перестати валяти дурня? Люблю, коли політики так простодушно, по-дитячому брешуть», — іронізує Ольшанський.

Print Friendly, PDF & Email