Ситуація з інфраструктурою деокупованого Ізюма близька до апокаліптичної. Про це заявив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін під час онлайн-брифінгу в медіацентрі Укрінформу у четвер, 22 вересня.

«Ситуація… близька до апокаліптичної… Центральна частина (міста — ред.), багатоповерхівки, якщо ми раніше говорили кореспондентам, що зруйновані на 80%, то сьогодні я б сказав, що зруйновані на 90%… Житловий сектор приватний, одноповерховий… трохи в кращому стані, але там ще треба проводити роботу з дослідження щодо реальної ситуації. Люди в центральній частині міста сьогодні не живуть…», — сказав Мацокін.

За його словами, у місті немає електрики, зруйновано газопровід, газонапірні станції, не працює система теплозабезпечення.

«Електрики в місті сьогодні немає на 100%. Водопровід не працює, каналізація не працює. Газ надходить лише в один район міста, і це покриває 20% населення. Газ надходить у такому режимі, що для того, щоб закип’ятити чайник, треба десь 20 хвилин», — розповів чиновник.

Він зазначив, що евакуації мешканців Ізюма на зимовий період не уникнути. Мацокін також повідомив, що в Ізюмі наразі живе 15-17 тисяч людей, серед них півтори тисячі дітей.

Чиновник також додав, що гуманітарна допомога, продукти харчування надходять до всіх районів міста.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email