Кількість жертв окупації серед цивільного населення Ізюма на Харківщині може перевищувати тисячу осіб. Про це під час брифінгу повідомив заступник мера міста Володимир Мацокін.

«Сьогодні ми можемо говорити про те, що такі поховання — не в одному місці, а щонайменше у трьох… Там теж можуть міститися масові поховання. І якщо спочатку ми оцінювали, що жертв серед мирного населення нашої громади — тисяча людей, я боюся, що ця цифра може тільки збільшитися», — сказав Мацокін.

Ексгумація тіл в Ізюмі продовжується, про терміни її закінчення заступник мера поки не говорить.

«На сьогодні ці дії не завершені, я думаю, що вони навіть не дійшли до середини… Тіла відправляють до Харкова, і там з ними працюватимуть фахівці», — зазначив представник міської влади.

Крім того, заступник мера повідомив, що родичі загиблих здають матеріал для дослідження ДНК в Ізюмі, але дослідження проводитимуться в Харкові.

Нагадаємо, що у звільненому Ізюмі Харківської області знайшли масові поховання людей.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email