5 грудня під час обговорення затримання Міхеїла Саакашвілі, народний депутат від фракції блоку Юлії Тимошенко Сергій Соболєв заявив про недопустимість фінансування українського каналу сином колишнього президента Януковича, проти котрого порушено ряд кримінальних проваджень.

«Я з повагою ставлюся до представників ЗМІ, але те, що «Прямий канал» фінансується Олександром Януковичем — сином Віктора Януковича — це виходить за всі рамки здорового глузду. З цим треба щось робити і негайно», — висловився Соболєв.

Нагадаємо, що «Прямий канал» був ствроений з телеканалу Tonis. Генеральним продюсером каналу є Олексій Семенов. А сам канал, через схожість логотипу, часто порівнюють з російським телеканалом «Дождь». Перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк вказала, що схожі між собою телеканали «112 Україна» та NewsOne, теж колись були створені Олексієм Семеновим. На думку Ольги Герасим’юк, вони досить часто працюють не на інтереси української держави через свої замасковані або відкриті антиукраїнські програми.

Print Friendly, PDF & Email