Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр запропонував посилити допомогу Україні за допомогою побратимських відносин між українськими і німецькими містами. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Німеччина вже надає допомогу і підтримку України у різних сферах: економічній, фінансовій, політичній та військовій. Але населенню України потрібна практична допомога – у вигляді генераторів та інших речей, зазначає він.

"Виникла пропозиція про те, що нам потрібно розширювати побратимську мережу міст з Україною, тому що допомога може надаватися на місцевому рівні від муніципалітету А у Німеччині – муніципалітету Б в Україні", – розповів Штайнмаєр.

За його словами, так працюватиме побратимська допомога між німецькими й українськими містами.

"Інші теж хочуть такої підтримки – одягом або генераторами. Або там, де ми були, зараз змінюють опалення та кажуть: ми живемо посеред лісу, але зараз нам потрібно щось, щоб подрібнити дрова – шредери. Ми повинні ініціювати такі практичні форми співробітництва", – підсумував Штайнмаєр.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email