У Херсонській області вже найближчими днями російські загарбники можуть вдатися до нової провокації. Їхня мета – звинуватити українських захисників у воєнних злочинах. Про це у Telegram написав голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

За словами чиновника, росіяни надсилають місцевим жителям СМС-повідомлення. У них зазначено, що ЗСУ нібито планують з артилерії обстріляти цивільну інфраструктуру. Загарбники закликають людей "евакуюватися" та розглядають запровадження комендантської години.

Також ворог прикривається цивільними і впродовж трьох днів перекидає автомобілі і техніку з награбованим майном через Каховську ГЕС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Херсоні ворог готується до проведення вуличних боїв і планує фейки про "знищення" мирного населення українськими військами.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email