Українські бійці встановили свою інновацію на пікапі для її більшої мобільності. Вона знищила вже три ворожі дрони.

Миколаївські нацгвардійці створили установку із кулеметами ПКТ (Калашнікова) для знищення безпілотників окупантів. Про це повідомляє Національна гвардія України у Facebook у понеділок, 7 листопада.

"Миколаївські гвардійці створили установку з кулеметами ПКТ для знищення безпілотників противника. Для мобільності її встановили на пікапі. З неї вже збили три безпілотники Shahed 136", – сказано у повідомленні.

Більшість бронетехніки, яку зараз використовують під ча бойових дій в Україні, оснащена 7,62-мм танковими кулеметами або великокаліберними кулеметами.

Кулемет ПКТ у танковій версії використовує електроспуск, у нього немає сошок і пістолетної рукоятки з прикладом, відзначають у Нацгвардії.

Нацгвардійці для ведення вогню додали спусковий механізм на саму установку, яка активує відразу два кулемети, а також приєднали до установки зенітний приціл.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email