Президент Росії Володимир Путін відмовився від участі у саміті Великої двадцятки (G20) через дедалі різкішу критику дій Росії з боку інших держав, сказав канцлер Німеччини Олаф Шольц під час спілкування з журналістами у Ханої, у неділю, 13 листопада, повідомляє Reuters.

За словами Шольца, "було б добре", якби Путін приїхав на конференцію. "Але тоді йому довелося б зіткнутися з усіма питаннями та критикою, яку сформулювали багато країн світу. Швидше за все, саме тому його там не буде", - заявив німецький канцлер.

Але відсутність Путіна не вплине на перебіг обговорення війни Росії проти України, вважає Шольц. Світова спільнота ясно дала зрозуміти Кремлю, що військова ескалація "неприйнятна, і мають бути зроблені кроки - у тому числі з боку російської влади, з боку президента Росії - у бік пропозицій, що уможливлюють досягнення миру". "Ось чому ми старанно працюємо над формуванням думки, яка прояснює, що міжнародні правила (мають дотримуватися. - Ред.), що право має переважати силу", - зазначив канцлер, якого цитує Reuters.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email