Також сторони обговорили подальші кроки щодо посилення економічної та військової стійкості України.

Мінування Запорізької атомної електростанції та обстріли цього об’єкта окупантами мають всі ознаки ядерного тероризму з боку РФ. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі із послом США в Україні Бріджит Брінк.

«Весь світ має об’єднатися для того, щоб запобігти катастрофі. Розраховуємо на підтримку партнерів, щоб якнайшвидше зупинити агресора», — зазначив прем’єр.

Також він поінформував американських партнерів про зусилля Уряду щодо створення нової програми з Міжнародним валютним фондом. Шмигаль наголосив на необхідності посилення санкційного тиску на агресора, визнання Росії державою-спонсором тероризму та ухвалення відповідного законодавства для конфіскації заморожених активів Росії та їх передачі на відновлення України.

Крім того, сторони обговорили подальші кроки щодо посилення економічної та військової стійкості України.

Під час зустрічі з послом США Шмигаль також розповів їй про підготовку до найважчого в історії Європи опалювального сезону.

«Розраховуємо на всіляке сприяння партнерів у закупівлі Україною додаткових обсягів газу», — наголосив глава Кабміну.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email