Атомна електростанція, у разі пошкодження єдиної лінії електропередачі, яка працює, перейде в режим блекауту.

Головною загрозою для Запорізької АЕС на цей момент є те, що вона пов’язана з енергосистемою України тільки однією лінією електропередачі, яка працює. Про це у понеділок, 8 серпня, заявив президент Енергоатому Петро Котін в ефірі телемарафону.

«Поки що становить велику загрозу для Запорізької АЕС у період обстрілів той факт, що росіяни пошкодили лінії, які пов’язують станцію із Запорізькою ТЕС та енергосистемою України. І зараз ЗАЕС пов’язана з енергосистемою тільки однією лінією, і це дуже небезпечно для такого ядерного об’єкта», – сказав він.

У разі пошкодження всіх ліній, ЗАЕС вимушено перейде в режим блекауту.

«Якщо будуть пошкоджені всі лінії, станція перейде в режим блекауту – повного знеструмлення, і ця ситуація вже є дуже небезпечною з точки зору збереження в безпечному стані ядерного палива в реакторах і басейнах витримування», – пояснив Котін.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email