Прем’єр-міністр України і президент Польщі відкрили у Нью-Йорку громадський захід з питань повоєнного відновлення України. Про це повідомляє урядовий портал.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на знаковому заході зазначив, що Україна хоче залучити до проектів відновлення компанії, інвестиції та технології з усього світу.

За словами глави українського уряду, потенціал всього плану відновлення України становить 750 млрд доларів у наступні роки, і це дозволяє зацікавити міжнародні корпорації та інвесторів, щоб вони планували участь в українському відновленні вже зараз.

«Важливим аспектом майбутнього плану відновлення стане створення неформальної тристоронньої платформи, що включає українську владу, міжнародних партнерів, а також українське громадянське суспільство і бізнес. Саме приватний сектор має стати одним з основних драйверів відновлення», – наголосив Денис Шмигаль.

Україна разом із міжнародними фінансовими організаціями розробляє кілька інструментів страхування воєнних ризиків. Такі інструменти дозволять забезпечити прихід міжнародних компаній ще до завершення бойових дій.

Шмигаль нагадав, що цьогоріч у рамках Конференції оновлення було закріплено так звані Принципи Лугано, серед яких принцип «відбудувати краще, ніж було», прозорість і відкритість процесу завдяки залученню міжнародних експертів і створенню офісів відновлення у різних країнах-партнерах, а також використанню коштів Росії як основного джерела відновлення України.

«Ми будемо робити усе, аби заморожені російські активи були передані для відновлення нашої країни. Для цього ми пропонуємо затвердити нову міжнародну угоду, яка чітко визначатиме, що неспровокована і несправедлива війна має наслідки – у тому числі через конфіскацію активів агресора на користь жертви», – зазначив прем’єр-міністр.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email